حضور کمیته در چهارمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو
تاریخ خبر : 1391/06/29 تعداد بازدید : 5553 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو به منظور اطلاع رسانی در مورد نحوه فعالیت این کمیته و شفاف سازی روندهای موجود به منظور اخذ مجوز محصولات مبتنی بر فناوری نانو با برپایی غرفه، در چهارمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو که در تاریخ 18الی 20 شهریور ماه سال 91 در دانشگاه کاشانبرگزار گردید؛ شرکت نموده و فعال بود.

چهارمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2012) با همکاری پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان در روزهای 18 تا 20 شهریور ماه 1391 در دانشگاه کاشان برگزار گردید. کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو به منظور اطلاع رسانی در مورد نحوه فعالیت این کمیته و شفاف سازی روندهای موجود به منظور اخذ مجوز محصولات مبتنی بر فناوری نانو با برپایی غرفه، در این کنگره شرکت نموده و فعال بود. در این همایش آقای مهندس قاسم زاده کارشناس کمیته حضور داشت.

در این همایش ضمن معرفی هر چه بیشتر کمیته فناوری نانو به دانشجویان شرکت کننده و پاسخگویی به سوالات و ابهامات در این زمینه، با اعضای هیات های علمی نیزتبادل نظرهایی صورت گرفت. در مدت برگزاری این همایش، غرفه کمیته میزبان بازدیدکنندگانی از شرکت کنندگان در کنگره بود که از این میان حدود 100 نفر از اطلاعات خود را ثبت نمودند.

---

متن نظر