حضور کمیته در سومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانوایمنی (NMNS2020)
تاریخ خبر : 1398/11/12 تعداد بازدید : 2017 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

سومین کنفرانس بین المللی" نانوپزشکی و نانو ایمنی" در تاریخ 5 و 6 بهمن ماه سال 98 ( 25و 26 ژانویه 2020) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید.

سومین کنفرانس بین المللی" نانوپزشکی و نانو ایمنی" در تاریخ 5 و 6 بهمن ماه سال 98 ( 25 و 26 ژانویه 2020) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید.
امسال محققان بیش از ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه سومین همایش نانوپزشکی و نانوایمنی ارسال نمودند که ۱۸۱ مقاله پذیرفته شده است. در خلال برگزاری این رویداد هفت نشست تخصصی نیز برگزار گردید، که پنج نشست تخصصی ویژه سخنرانی‌های علمی که در هر یک شش سخنرانی ارایه شد و بقیه مقاله‌ها به صورت پوستر در نشست‌های تخصصی جداگانه ارایه گردید. همچنین دو نشست تخصصی ویژه توسعه نانوپزشکی در صنعت و تجاری سازی آن نیز در این همایش برگزار شد.


لازم بذکر است مهمانان خارجی متعددی در این همایش دعوت شده بودند که به سبب شرایط فعلی امکان حضور آنان نبود، اما سه تن از سخنرانان برجسته از کشور‌های جمهوری آذربایجان، اوکراین و آلمان به صورت ویدئوکنفرانس برخط مقالاتشان را ارایه نمودند.
کارشناسان کمیته فناوری نانو نیز با حضور در محل برگزاری این رویداد در هر دو روز به برخی سوالات حضار در خصوص نحوه بررسی محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو پاسخ گفتند.

---

متن نظر