حضور کمیته در هفتمین کنگره بین المللی علوم و فناوری نانو ( ICNN2018 )
تاریخ خبر : 1397/07/07 تعداد بازدید : 3207 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در هفتمین کنگره بین المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2018) که در تاریخ 4 الی 6 مهرماه 1397در محل پژوهشگاه نفت برگزار گردید؛ حضور داشت.

هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو 4 الی 6 مهرماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. در این همایش دو سالانه که امسال با ریاست آقای دکتر جعفر توفیقی برگزار گردید  6 نفر از اساتید برجسته حوزه نانو به عنوان سخنران کلیدی از کشور‌های آمریکا، استرالیا، انگلیس و اسپانیا حضور یافتند و در زمینه اقتصاد و آینده نانو،‌کاتالیست‌های صنعت نفت، بایو نانو، نانو متریال و فرآیند‌های الکتروشیمیایی در نانو متریال سخنرانی نمودند.
لازم بذکر است جناب آقای دکتر رضایت ریاست کمیته فناوری نانو نیز در روز پنجشنبه 5 مهرماه سخنرانی خودر را در خصوص کابربردهای فناوری نانو در حوزه پزشکی ایراد نمودند. 

همچنین در بخش کارگاه های تخصصی، کارگاه با موضوع تجاری سازی فناوری نانو و الگوبرداری ازمدل های خارجی، با همکاری ایشان و ستاد توسعه فناوری نانو برگزار گردید. 


لازم بذکر است کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در بخش نمایشگاه جانبی این رویداد حضور یافت و در این مدت کارشناسان کمیته نسبت به راهنمایی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان در خصوص وظایف و کارکردهای کمیته، راهنمایی شرکتها در خصوص روند صدور و مدارک لازم جهت در یافت مجوزهای لازم برای محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، معرفی محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو دارای مجوز و ... اقدام نمودند. 


---

متن نظر