حضور کمیته در چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما)
تاریخ خبر : 1397/07/05 تعداد بازدید : 3011 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو با حضور در غرفه سازمان غذا و دارو در چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) که از 2 الی 4 مهرماه 1397 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید، نسبت به اطلاع رسانی نحوه و مدارک لازم جهت اخذ مجوز محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو اقدام نمود.

کمیته فناوری نانو در غرفه سازمان غذا و دارو در چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) که از 2 الی 4 مهرماه 1397 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید، حضور یافت.

در این مدت کارشناسان کمیته نسبت به راهنمایی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان در خصوص وظایف و کارکردهای کمیته، راهنمایی شرکتها در خصوص روند صدور و مدارک لازم جهت در یافت مجوزهای لازم برای محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، معرفی محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو دارای مجوز و ... اقدام نمودند.

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر رضایت و سرکار خانم دکترحقگو، رئیس و دبیر کمیته نیز با حضور در غرفه کمیته، توضیحات لازم را در خصوص سوالات تخصصی مهمانان و برخی شرکت های مراجعه کننده ارائه فرمودند..


همچنین خبرنامه کمیته فناوری نانو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. علاقه مندان نسبت به ثبت اطلاعات جهت اشتراک خبرنامه اقدام نمودند.

گفتنی ست همزمان با افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما (دارو و صنایع وابسته )، سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی، دارویی(دانشگاهی)، دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور، هفتمین همایش طلای سبز و مجمع عمومی سالانه سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران نیز در  محل مصلی تهران برگزار گردید.

---

متن نظر