حضور کمیته در چهارمین همایش نانو فناوری در کشاورزی
تاریخ خبر : 1396/04/15 تعداد بازدید : 4013 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته نانو در چهارمین همایش نانوفناوری در کشاورزی که در تاریخ 13 و 14تیرماه 1396 در سالن همایش‌های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد، حضور داشت.

کمیته نانو در چهارمین همایش نانوفناوری در کشاورزی که در تاریخ 13 و 14تیرماه 1396 در سالن همایش‌های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد، حضور داشت.

چهارمین همایش نانوفناوری در کشاورزی، توسط کمیته فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی با شعار چشم‌اندازها و افق‌های نوین با حضور پژوهشگران و اساتید برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش، ایجاد فضای تعامل و هم‌اندیشی علمی بین پژوهشگران و اندیشمندان حوزه‌های مختلف کشاورزی و نانوفناوری بوده است.
ریاست این همایش را جناب آقای دکتر اسکندر زند، معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و رییس کمیته نانو فناوری وزارت جهاد کشاورزی، دبیر علمی همایش سرکار خانم دکتر مریم هاشمی، عضو هیئت علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی و عضو کمیته نانو فناوری وزارت جهاد کشاورزی و دبیر اجرایی همایش را جناب آقای دکتر علی مراد سرافرازی، عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور و دبیر کمیته نانو فناوری وزارت جهاد کشاورزی به عهده داشتند.

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو با برپایی غرفه ای به منظور اطلاع رسانی در مورد نحوه فعالیت این کمیته و شفاف سازی روندهای موجود به منظور اخذ مجوز محصولات مبتنی بر فناوری نانو در این نمایشگاه حضورداشت. لازم به ذکر است، جناب آقای دکتر رضایت؛ رئیس کمیته فناوری نانو و مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در مراسم افتتاحیه چهارمین همایش نانو فناوری در کشاورزی  به ایراد سخنرانی پرداختند. کارشناسان کمیته خانم مهندس نیکنام و مهندس حاجی با حضور در این همایش به راهنمایی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان، شرکت ها، پژوهشگران و محققان پرداختند.


---

متن نظر