دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانو ایمنی (NMNS2017)
تاریخ خبر : 1395/11/27 تعداد بازدید : 7592 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانو ایمنی (NMNS2017) توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری شبکه ایمنی نانو ایران، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران در تاریخ 8 لغایت 9 آذر ماه سال 1396 (29 و 30 نوامبر سال 2017) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌گردد.

دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانو ایمنی (NMNS2017) توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری شبکه ایمنی نانو ایران، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران در تاریخ 8 لغایت 9 آذر ماه سال 1396 (29 و 30 نوامبر سال 2017) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو و انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران از حامیان این کنفرانس هستند. آقای دکتر سیدمهدی رضایت و خانم دکتر سپیده اربابی، رئیس و دبیر کمیته عضو کمیته علمی این کنفرانس هستند.
این کنفرانس تمام جنبه‌های پزشکی و ایمنی نانومواد بر روی انسان، حیوانات و محیط زیست را در بر می‌گیرد. در کنار برگزاری سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید مطرح در حیطه نانوپزشکی و نانوایمنی، انواع سمپوزیوم ها، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی نیز در این کنفرانس برگزار می‌گردد و فرصت خوبی را برای محققین از سراسر دنیا جهت تبادل نظر و ایجاد همکاری در سطح ملی و بین المللی در حوزه های مختلف نانوپزشکی و نانوایمنی فراهم می آورد. موضوعات کنفرانس در دو بخش نانوپزشکی و نانوایمنی تقسیم بندی شده است که عبارتند از:
موضوعات نانوپزشکی:
- نانوحامل ها در سیستم دارورسانی هدفمند
- نانوپزشکی بازساختی
- نانوفناوری در ایمپلنت های پزشکی و ابزارهای بیومدیکال
- نانوبیوفناوری و نانوبیوسیستم ها
- نانوفناوری در تشخیص، تصویربرداری و بیوسنسورها
- نانوفناوری در سرطان و درمان های مبتنی بر فناوری نانو
موضوعات نانوایمنی:
- ارزیابی مواجهه
- متدولوژی: تعیین مشخصات، تشخیص و ردیابی
- بهداشت حرفه ای و اثرات متقابل بر محیط زیست
- توکسیکولوژی
- اکوتوکسیکولوژی
- استانداردسازی و تعیین مقررات  
یاد‌آور می‌گردد، این کنفرانس از همایش‌های مورد تایید ستاد نانو، جهت واریز حمایت‌های تشویقی پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌باشد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال خلاصه مقالات و ثبت نام می‌توانند به سایت کنفرانس مراجعه نمایند.
www.nanomedsafety.com

---

متن نظر