انتشار دومین شماره Journal of Water and Environmental Nanotechnology
تاریخ خبر : 1395/09/24 تعداد بازدید : 3949 موضوع خبر : اخبار نانوپزشکی داخلی

دومین شماره (Volume 1, Issue 2, Autumn 2016) مجله بین‌المللی انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران با نام Journal of Water and Environmental Nanotechnology- JWENT منتشر شد.

دومین شماره (Volume 1, Issue 2, Autumn 2016) مجله بین‌المللی انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران  Journal of Water and Environmental Nanotechnology مشتمل بر مقالات محققین برجسته کشورهای مختلف در زمینه‌های کاربرد فناوری نانو در حوزه آب و محیط زیست، نانوزیست فناوری و نانومواد مورد استفاده در فرآیندهای جداسازی منتشر شد. در مجله J Water Environ Nanotechnol که بصورت فصلنامه منتشر می گردد، دکتر محسن جهانشاهی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی بابل، به عنوان سردبیر، دکتر سپیده اربابی، ریاست انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران، دبیر کمیته فناوری نانو و عضو هیات علمی واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد به عنوان مدیر مسئول و دکتر مجید پیروی به عنوان مدیر اجرایی همکاری دارند.

اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین‌المللی در زمینه‌ای مختلف نانو فناوری در آب و محیط زیست و نانوزیست فناوری از دانشگاه‌های تراز اول دنیا بوده که از آن جمله می‌توان به Miriam Balaban سردبیر مجله Desalination and Water Treatment  و Bart Van Der Bruggen سردبیر مجله  Separation and Purification Journal   و دیگر محققین برجسته‌ای اشاره نمود که در هیات تحریریه‌های مجله‌های معتبر دنیا و مراکز مهم علمی عضو بوده و با مجله در حال همکاری هستند.
این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضاء محترم هیات علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در آب و محیط زیست، نانوزیست فناوری، نانومحاسبات و ایمنی نانو، نانومواد جهش‌زای زیست محیطی، نانو در حوزه‌های سلامت مرتبط و دیگر حوزه‌های مورد ذکر در اهداف و جامع مخاطبین مورد اشاره در مجله، استقبال می‌کند.
لازم به یادآوری است که مقالات چاپ شده در مجله J Water Environ Nanotechnol بصورت Open  Access  در اختیار علاقمندان و مخاطبان قرار می گیرد و سعی شده است تا فرایند دریافت تا پذیرش مقاله با رعایت دقت در بررسی کیفیت مقاله و نوآوری، بسیار کوتاه (حداکثر دو ماه) باشد.
علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله   به آدرس www.jwent.net مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.
شایان ذکر است‏، براساس آیین‌نامه ستاد ویژه توسعه نانو، در صورت چاپ مقاله علمی-پژوهشی در مجلات داخلی در حوزه فناوری نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، به آن مقاله حمایت تشویقی به مبلغ ۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعلق می‌گیرد.

http://irems.ir/news/irems-news/44-122

متن نظر