غرفه کمیته در نهمین جشنواره نانو
تاریخ خبر : 1395/07/19 تعداد بازدید : 4414 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در نهمین جشنواره فناوری نانو (Iran Nano 2016) که در تاریخ 17-14مهرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید؛ حضور داشت.

 کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در نهمین جشنواره فناوری نانو (Iran Nano 2016) که در تاریخ 17-14مهرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید؛ حضور داشت. اهم فعالیت های کارشناسان کمیته فناوری نانو در مدت برگزاری هفتمین جشنواره فناوری نانو به شرح ذیل است:


راهنمایی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان در خصوص وظایف و کارکردهای کمیته، راهنمایی شرکتها در خصوص روند صدور پروانه ثبت محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، معرفی محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو دارای مجوز و ... از عمده فعالیت های کمیته در مدت زمان برگزاری این جشنواره بود.در مدت زمان برگزاری هفتمین جشنواره فناوری نانو حدود 100 نفر اطلاعات خود را ثبت نمودند. که  البته بازدیدکنندگان غرفه چندین برابر تعداد فوق بوده که کارشناسان حاضر در غرفه به راهنمایی و پاسخگویی به تک تک افراد پرداختند. بیشترین سوالات افراد در خصوص خطرات محصولات مبتنی بر فناوری نانو، اطلاع از وظایف کمیته، میزان دقت در بررسی محصولات، محصولات و شرکت های معتبر و دارای مجوز، بیماری های مرتبط با استفاده از محصولات مبتنی بر فناوری نانو بود.

لازم به ذکر است سرکار خانم دکتر اربابی، دبیر کمیته نیز با حضور مستمر در غرفه کمیته، توضیحات لازم را در خصوص سوالات تخصصی مهمانان ویژه (خارجی و داخلی) و برخی شرکت های مراجعه کننده ارائه فرمودند.همچنین خبرنامه کمیته فناوری نانو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. علاقه مندان نسبت به ثبت اطلاعات جهت اشتراک خبرنامه اقدام نمودند.


---

متن نظر