حضور کمیته در دومین جشنواره لقمان حکیم
تاریخ خبر : 1394/06/07 تعداد بازدید : 5643 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

دومین جشنواره لقمان حکیم به میزبانی واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی سوم شهریورماه با حضور دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ‌دکتر لاریجانی، قائم مقام ریاست دانشگاه در حوزه علوم پزشکی، دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی این دانشگاه و دکتر رضایت رئیس واحد علوم دارویی و رئیس کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو برگزار شد.

دومین جشنواره علوم پزشکی لقمان حکیم به میزبانی واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی روز سوم شهریورماه با حضور دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ‌دکتر لاریجانی، قائم مقام ریاست دانشگاه در حوزه علوم پزشکی، دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی این دانشگاه و دکتر رضایت رئیس واحد علوم دارویی و رئیس کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو برگزار شد.
دومین جشنواره علوم پزشکی لقمان حکیم در چهار محور پژوهش، آموزش، خدمات سلامت و دانش‌آموختگان از سوی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور قدردانی از برترین‌ها در 4 محور برگزار شد. برگزاری جشنواره لقمان حکیم فرصتی برای رسیدن به نگرشی تازه و عمیق‌تر نسبت به دستاوردهای ارزشمند و آشنایی و ارتباط با بیش از 90 واحد فعال در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی است.
در این مراسم دکتر استاد، رئیس مرکز توسعه پژوهش معاونت علوم پزشکی، ضمن اشاره به برنامه‌ها و تاریخچه این جشنواره، جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی را تشریح نمودند.
در ادامه، دکتر سپیده اربابی دبیر جشنواره لقمان حکیم، معاون پژوهشی واحد علوم دارویی و دبیر کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، ضمن خیرمقدم به حاضرین، گزارشی از روند اجرایی جشنواره به ارائه کرد و هدف اصلی این جشنواره را شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های علمی دانشگاه آزاد در حوزه علوم پزشکی بیان کرد.

آقای دکتر رضایت رئیس واحد علوم دارویی سخنران بعدی این مراسم بودند. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سخنران ویژه این مراسم بود. ایشان درخصوص برگزاری جشنواره لقمان حکیم از سوی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: از این‌که برگزاری این جشنواره با ابتکار دکتر لاریجانی در دانشگاه آزاد اسلامی بنیان گذاشته شد، خشنودم و امیدوارم که به یک جشنواره بین‌المللی تبدیل شود. برگزاری چنین جشنواره‌هایی سبب آشنایی بیشتر ما با حوزه پزشکی می‌شود که قطعاً به نفع توسعه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

در ادامه آقای دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند. آقای دکتر لاریجانی هم از میهمان و سخنرانان در جشنواره لقمان دانشگاه آزاد اسلامی بودند. در انتها نیز از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.
لازم بذکر است آقای دکتر عوادی استادیار واحد علوم دارویی و عضو کارگروه های تخصصی کمیته نانو عنوان محقق برتر، آقای دکتر رضایت استاد و رئیس واحد علوم دارویی عنوان مقاله برتر را کسب نمودند. برای مشاهدا برگزیدگان به لینک زیر مراجعه فرمایید.
کمیته فناوری نانو ضمن عرض تبریک خدمت ایشان، آرزوی موفقیت روزافزون ایشان را از درگاه خداوند مسئلت دارد.

---

متن نظر