ارائه گزارش عملکرد و برنامه های آتی به رئیس سازمان غذا و دارو
تاریخ خبر : 1394/02/05 تعداد بازدید : 6239 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

جناب آقای دکتر رضایت رئیس و سرکار خانم دکتر اربابی دبیر کمیته فناوری نانو همراه با آقایان دکتر اسدی فرد رئیس کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو و مهندس قاسم زاده مدیرداخلی کمیته نانو، روز 3 اردیبهشت ماه با جناب آقای دکتر دیناروند دیدار داشتند.

جناب آقای دکتر رضایت رئیس و سرکار خانم دکتر اربابی دبیر کمیته فناوری نانو همراه با آقایان دکتر اسدی فرد رئیس کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو و مهندس قاسم زاده مدیرداخلی کمیته نانو، روز 3 اردیبهشت ماه با جناب آقای دکتر دیناروند دیدار داشتند. در این جلسه گزارش عملکرد 5 ساله و برنامه های آتی کمیته با رویکرد توسعه تعاملات درون و برون سازمانی  مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
همچنین برخی مشکلات اجرایی مرتبط با روند بررسی و صدور مجوز محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو با ایشان مطرح گردید.

جناب آقای دکتر دیناروند اعلام نظر قطعی در خصوص محصولات متفرقه  نظیر کاشی و سرامیک، نخ، انواع منسوجات، فیلتر تصفیه آب و پساب و ... را که در حیطه وظایف ادارات کل سازمان نبوده و در چارچوب موارد خاص در کمیته بررسی می شوند  را راسا به کمیته تفویض اختیار نمودند. همچنین در ابلاغی به کلیه مدیران کل سازمان در خصوص محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، استعلام از کمیته را در همه ابعاد یک پرونده اعم از نانومقیاس، ایمنی، کارایی، پایداری و ... را ضروری و لازم الاجرا دانستند.

در پایان ایشان از زحمات جناب آقای دکتر رضایت، خانم دکتر اربابی و سایر کارشناسان تشکر کرده و توفیق روزافزون برای کمیته را آرزو نمودند.

---

متن نظر