حضور کمیته در نمایشگاه جانبی کنگره نانوپزشکی در تشخیص و درمان بیماری‌های صعب العلاج
تاریخ خبر : 1393/12/11 تعداد بازدید : 5742 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو در نمایشگاه جانبی سمینار نانو پزشکی در تشخیص و درمان بیماری‌های صعب العلاج در روزهای 29 و 30 بهمن‌ماه سال 1393 حضور بهم رسانید.

کمیته فناوری نانو در نمایشگاه جانبی سمینار نانو پزشکی در تشخیص و درمان بیماری‌های صعب العلاج که در روزهای 29 و 30 بهمن‌ماه سال 1393 توسط پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن‌سینا با همکاری مرکز تحقیقات ایدز ایران، سازمان غذا و دارو، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علوم پزشکی تهران، کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران، دانشگاه علوم پزشکی زنجان، سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، حضور بهم رسانید.

این سمینار در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران در حوزه های نوآوری‌ها و کاربردهای نانوپزشکی در تشخیص و درمان انواع بدخیمی‌ها، بیماری‌های ژنتیکی، بیماری‌های اعصاب مرکزی و محیطی و نیز بیماری‌های ویروسی، در مورد جنبه‌های اخلاقی، حقوقی و ایمنی کاربرد این فناوری در درمان بیماری‌های صعب‌العلاج برگزار شد.
راهنمایی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان در خصوص وظایف و کارکردهای کمیته، پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان، راهنمایی در خصوص روند صدور پروانه ثبت محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، ویترین محصولات داخلی سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو دارای مجوز، معرفی و اشتراک خبرنامه کمیته و... از عمده فعالیت های کمیته در مدت زمان برگزاری این رویداد بود که مورد اسقبال زیاد بازدیدکنندگان قرار گرفت.

---

متن نظر