حضور کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در چهارمین کنگره آزمایشگاه و بالین
تاریخ خبر : 1390/09/28 تعداد بازدید : 6284 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

چهارمین کنگره سالانه آزمایشگاه و بالین از سی‌ام آذرماه لغایت دوم دی‌ماه سال 1390 در سالن همایشهای بین‌الملی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد. کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در این کنگره حضور داشته و به ارائه دستاوردهای خود خواهد پرداخت.

چهارمین کنگره سالانه آزمایشگاه و بالین از سی‌ام آذرماه لغایت دوم دی‌ماه سال 1390 در سالن همایشهای بین‌الملی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

این کنگره به مشکلات رایج بیماری‌های عفونی و داخلی و رابطه آن‌ها با تشخیص آزمایشگاهی می پـــردازد. ســاختار اصلــی کــنگره بر پایه بحثهای کـــاربردی در پانل‌هـا شـــکل گــرفته که در آن‌ها صاحب‌نظران صرفاً نقش هدایت‌کننده را بر عهده دارند. مقالات در این کنگره به‌صورت پوستر ارایه خواهند شد؛ و صــاحبان مقالات پذیرفته‌شــده، علاوه بر پوســتر در جلســـات عمومی، موضوع تحقیق خود را به‌صورت شفاهی و موجز بیان می کنند.

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در مدت برگزاری این کنگره حضور داشته و به ارائه دستاوردهای خود خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است پانل نانوتکنولوژی در ساعت 10-8.30 روز جمعه 2/10/90 برگزار می شود. همچنین تعداد 27 مقاله پذیرفته شده در این حوزه از ساعت 12-10.30 همان روز ارائه خواهند گردید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت این کنگره به آدرس http://www.c-lc.com مراجعه نمایید.

---

متن نظر