بازدید جناب آقای دکتر دیناروند از غرفه کمیته در جشنواره نانو
تاریخ خبر : 1393/07/18 تعداد بازدید : 6666 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

دکتر رسول دیناروند؛ معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در حاشیه بازدید از هفتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از غرفه کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو بازدید نمودند.

دکتر رسول دیناروند؛ معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در حاشیه بازدید از هفتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده از غرفه کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو بازدید نمودند. ایشان ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر رضایت رئیس کمیته و سرکار خانم دکتر اربابی دبیر کمیته، از پیشرفت های اخیر در زمینه مجوزهای صادر شده به محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو ابراز خرسندی نمودند.
دکتر دیناروند در ادامه اظهار داشت: بنده از مشاهده دستاوردهای محصول محور بخصوص در حوزه سلامت  یعنی دارویی و پزشکی و هم در حوزه تشخیص پزشکی که چند شرکت فعالیت داشتند، بسیار خرسند شدم بخصوص شرکت دانش بنیانی که فعالیت های آن به نتیجه رسیده و توسعه داروی ضد سرطان می باشد که باعث خوشحالی می باشد.لازم به ذکر است دکتر دیناروند به همراه دکتر سید مهدی رضایت، رئیس کمیته و مدیر کارگروه توسعه نیروی انسانی ستاد فناوری نانو ریاست جمهوری و خانم دکتر اطیابی، عضو هیات علمی دانشکده داروسازی در ادامه از شرکت های حاضر در نمایشگاه بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت ها قرار گرفتند.

---

متن نظر