تجلیل از سرکار خانم دکتر اربابی، دبیر کمیته و دانشیار سم شناسی واحد علوم دارویی
تاریخ خبر : 1393/02/10 تعداد بازدید : 6084 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

بنابر رای کمیته علمی هفتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، فرایند آموزشی واحد علوم دارویی تحت عنوان «آموزش کارگاهی اخلاق در نشر در چارچوب درس اخلاق در داروسازی» به عنوان فرایند رتبه اول در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حیطه فعالیت‌های فرهنگی و امور تربیتی و اجتماعی شناخته شد. صاحب این فرایند دکتر سپیده اربابی و همکاران وی دکتر سید مهدی رضایت، دکتر فرشاد هاشمیان، دکتر ارکیده قربان دادرس و دکتر میثم مباشری بوده‌اند.

هفتمین جشنواره ملی آموزشی شهید مطهری در دانشگاه علوم پزشکی یزد در تاریخ نهم اردیبهشت ماه، در آستانه روز معلم  و با هدف انتخاب فرایندهای آموزشی برتر در هشت حیطه آموزش علوم پزشکی  با حضور روسا، معاونین، مدیران آموزشی و مدیران مراکز توسعه آموزش دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد. طی این مراسم باشکوه که مقامات ارشد محلی، معاون آموزشی وزارت بهداشت و وزیر بهداشت نیز حضور داشتند از دکتر سپیده اربابی دبیر کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، دانشیار واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی و سایر اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور که صاحبان ایده و فرایندهای آموزشی برتر کشوری بودند  و به معرفی فرایند های منتخب اقدام نموده بودند، تجلیل بعمل آمد.
این جشنواره بزرگترین جشنواره آموزشی کشور است که در سال 93 با شعار «توسعه کیفی آموزشی، کلید عدالت آموزشی است» برگزار شد.  کلیه امور اجرایی این جشنواره بر عهده مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت است  که طی سال جاری تعداد 30 فرایند منتخب از بین 540 فرایند معرفی شده به عنوان فرآیندهای برتر با تاکید بر ارزش‌های حاکم، نوآوری و مرجعیت علمی در آموزش علوم پزشکی، معرفت دینی و تحکیم اخلاق حرفه‌ای و ارتقای کیفی آموزشی در سطح کشور و منطقه‌ای شایسته تقدیر شناخته شدند . 
عنوان فرایند منتخب واحد علوم دارویی «آموزش کارگاهی اخلاق در نشر در چارچوب درس اخلاق در داروسازی» در حیطه فعالیت‌های فرهنگی و امور تربیتی و اجتماعی بود که با هدف فرهنگ‌سازی تولید علم در سطح کشور، کیفیت‌مداری انتشارات علمی، بکارگیری و رعایت استانداردهای اخلاقی، پیشگیری از تخلف در سطح انتشارات آکادمیک کشور و ارتقای جایگاه جهانی تولیدات علمی تدوین شده بود.
صاحب این فرایند دکتر سپیده اربابی و همکاران وی دکتر سید مهدی رضایت، دکتر فرشاد هاشمیان، دکتر ارکیده قربان دادرس و دکتر میثم مباشری بوده‌اند.
در متن لوح و نشان تقدیر جشنواره از سوی معاونت آموزشی وزیر دکتر سید امیر محسن ضیایی خطاب به صاحب فرایند دکتر سپیده اربابی و همکاران دکتر سید مهدی رضایت، دکتر فرشاد هاشمیان، دکتر ارکیده قربان دادرس و دکتر میثم مباشری آمده است :
"بدینوسیله مراتب سپاس و تجلیل خود را از تلاش ها و زحمات اعضای محترم هیئت علمی آن دانشگاه، خصوصا صاحبان فرایند ابراز نموده و از دقت نظر و دید خلاقانه شما د ر ارائه این اثر آموزشی مطلوب در سطح دانشگاهی و کشوری که در جهت اعتلای علمی نقش بسزایی خواهد داشت به عنوان فرایندآموزشی برتر در هفتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری تقدیر می گردد.

http://www.ana.ir/Home/Single/80816

متن نظر