سمپوزیوم نانو 93
تاریخ خبر : 1392/11/01 تعداد بازدید : 5980 موضوع خبر : اخبار همایش ها

پس از برگزاری اولین و دومین همایش نانو مواد و نانو تکنولوژی، سمپوزیوم نانو 93 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در تاریخ 23 و 24 اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار خواهد گردید.

به دنبال برگزاری اولین و دومین همایش نانو مواد و نانو تکنولوژی از سال 1389 تا کنون، سمپوزیوم نانو 93 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در تاریخ 23 و 24 اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار خواهد گردید. این سمپوزیوم به دنبال آن است تا فرصتی را فراهم آورد تا با تبادل یافته های علمی و فناوری، قدمی در مسیر رشد و توسعه کشور در این زمینه برداشته شود.

از محورهای این همایش به موارد زیر می توان اشاره کرد:

بایو تکنولوژی و دارو سازی

  • مواد برای انتقال دارو و ژن (ردیابی در سطوح مولکلولی و سلولی و سطوح بالاتر، ردیابی آنتی بادی، سیستم های آزاد سازی تحت کنترل، میکرو کپسول ها، لیپوزوم ها، سیستم های انتقال بر پایه پلیمر، انتقال پروئتین/پپتید، سیستم های انتقال میتوکندری، سیستم های انتقال نو، بررسی کلینیکی نانو داروها)
  • نانو تکنولوژی سرطان (تشخیص سرطان، بیومارکرهای سرطان، ایمونوتراپی سرطان، لیگاندهای سرطان، انتقال دارو)
  • سنسور بایو، تشخیص و تصویر برداری (نانو ذرات و تکنولوژی تصویر برداری، ایده های جدید برای تشخیص، تجهیزات اندازه گیری)

محیط زیست (کاربردهای زیست محیطی نانو تکنولوژی، نانو مواد و سیستم های زنده، زیست سازگاری و سمی بودن نانو مواد، مدل ها و روش ها برای ارزیابی ریسک سمی بودن نانو مواد)


آخرین مهلت ارسال مقاله به صورت کامل 1 اسفند 1392  است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این سمپوزیوم مراجعه فرمایند.

http://nano-sym93.iaun.ac.ir

متن نظر