برگزاری کارگاه جستجو و تحلیل پتنت
تاریخ خبر : 1390/09/09 تعداد بازدید : 5916 موضوع خبر : اخبار داخلی کمیته

کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی کارگاهی تحت عنوان “کارگاه جستجو و تحلیل پتنت” را در روز یکشنبه ششم آذرماه سال 1390 برگزار نمود.

با توجه به نیاز شرکت های تولیدکننده محصولات سلامت محور، دانشجویان و اعضای هیات علمی به با آشنایی دارایی های فکری (پتنت، علامت تجاری، راز تجاری و ...)، نحوه ثبت و مدیریت آن، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی کارگاهی تحت عنوان “کارگاه جستجو و تحلیل پتنت” را در روز یکشنبه ششم آذرماه سال 1390 برگزار نمود.

کارگاه فوق با دعوت از دانشجویان و اعضای هیات علمی و همچنین شرکت های معظم تولید کننده دارو و شرکت های تولید کننده محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو که با کمیته ارتباط داشتند، برگزار شد. لازم به ذکر است کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو کارگاهی تحت عنوان “مدیریت دارایی های فکری” را در روز سه شنبه اول آذرماه سال 1390 برگزار نموده بود که شرکت هایی که موفق به شرکت در این کارگاه نشده بودند، در این کارگاه شرکت نمودند. در مجموع تعداد 6 نفر از مدیران و کارشناسان 5 شرکت به همراه دو نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه تهران و 12 نفر از دانشجویان علاقه مند در این کارگاه شرکت نمودند.

---

متن نظر