شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث
تاریخ خبر : 1392/02/07 تعداد بازدید : 6518 موضوع خبر : اخبار همایش ها

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث از تاریخ 28 الی 31 اردیبهشت 92 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار می گردد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث ( ایران مد لب سابق ) از تاریخ 28 الی 31 اردیبهشت 92 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار می گردد.

این رویداد که پرسابقه­ترین و شاخص­ترین نمایشگاه بخش سلامت کشور است که از سال 1368 تا کنون به عرضه و معرفی ظرفیت­ها، توانمندی­ها و فناوری­های مختلف در زمینه­های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و محصولات و خدمات بخش سلامت به بازار رو به رشد داخلی پرداخته است. بازدیدکنندگان نمایشگاه را معمولاً خریداران و متخصصین صنعت سلامت تشکیل می­دهند بطوریکه این نمایشگاه به جایگاهی برای برقراری ارتباطات و اطلاع رسانی و عرضه نوآوری­ها مبدل گشته است. برنامه­های علمی جانبی نمایشگاه نظیر سمینارها ، همایش­ها و ... فرصت­هایی را برای بازآموزی و آشنایی بیشتر با آخرین روندها، محصولات و خدمات در رشته­های مختلف صنعت سلامت را فراهم می­آورند.

این نمایشگاه توسط انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و با همکاری گسترده با سه اتحادیه شاخص دیگر بخش سلامت کشور (انجمن شرکت­های مهندسی پزشکی ایران، اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی) برگزار می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این نمایشگاه مراجعه فرمایید

http://www.iranhealthexhibition.org/default_fa.aspx

متن نظر